KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13381018
nr 1338 1018
Anneli Nilsson Schelin
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, Blomster. Signerad, daterad -96. Olja på duk, 56x46 cm
Anneli Nilsson Schelin, svensk bildkonstnär född 1957.
måndag 27 juli 2020
kl 20:20:40
Anneli Nilsson Schelin
Läs mer om Anneli Nilsson Schelin